Velg en side

Ansatte

Våre ansatte er mye på reisefot og kan i perioder ha vanskelig for å følge opp henvendelser umiddelbart.

Får du ikke kontakt? Fortvil ikke. Vi bestreber oss på å kontakte deg innen en uke.

Daglig leder

 

Anders haugstad

hansson

anders@flexid.no

+47 413 12 064

Faglig rådgiver (Grenland)

 

 

Kjell

Østby

kjell.ostby@flexid.no

+47 994 90 304

Faglig rådgiver (Agder)

 

 

Hildegun sarita

selle

hildegun@flexid.no

+47 909 28 769

Rådgiver

(Agder)

Anne Torhild

Omland

anne.torhild@flexid.no

+47 414 23 894

Faglig rådgiver (Oslo)

 

 

Lill

Salole

lill.salole@flexid.no

+47 411 08 542

Rådgiver

(Oslo)

 

 

Beyar

Mikail

beyar.mikail@flexid.no

+47 944 84 946

Rådgiver

(Grenland)

 

 

Lise

Ripegutu

lise@flexid.no

+47 984 27 863

STØTTESPILLERE

2022 © Flexid

Rådgiver Agder

Anne Torhild

omland

anne.torhild@flexid.no

+47 414 23 894

MENY